Simplyd4rk vyhásil FanArt soutěž!!!

15. dubna 2008 v 15:09 | Arianus |  Fanart
Přeložil Arianus pro http://simplyd4rk-cz.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem!

Jak již jistě víte, 100 kopií prvního EP - Vampire Kiss - bylo rozprodáno. Přesto mi zůstaly nějaké produkční verze CDček, které jsem nechtěl prodat; a pamětní CD, které mi měl připomínat tuto dobu. Nejsou přehratelné na všech CD přehrávačích a přehrávačích obecně (ale fungují většinou na PC, DVD přehrávačích a audiosystémech :D)...tudíž jsem se rozhodl zorganizovat Fan Artovou soutěž, v níž vyhrajete čtyři tyto CD, a dokonce budou i s věnováním :) !!! , společně s malým překvapením.

Máte na to dva týdny a buďte co nejvíce kreativní, jak jen to bude možné! :D

Pravidla soutěže

• Váš artwork by měl vycházet z universa Simpyd4rkovo stylu/hudby/tvorby (můžete kreslit obrázky, upravovat své hračky atd. V tomto máte volnou ruku)

• Můžete soutěžit jen jedním soutěžním příspěvkem. (všechny došlé budou hodnoceny, ale v případě více příspěvků od jednoho člověka ty další se nezůčastní soutěže...)

• Fotky/scany atd.; proste Vaše práce odešlete do 28. dubna; 23 hodin 59 minut na mail:
simplyd4rk@gmail.com

Výsledky budou zveřejněny nejpozději ve středu 30. dubna večer. Očekávám, že co nejvíce z Vás se postaví této výzvě! Přeji Vám mnoho štěstí, šancí a obzlášť inspiraci. Nechť je to vše ORIGINÁLNíííííííííííííííííí, SURPRENEZ-MOI ! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama