Listopad 2008

29/11/2008 - La Chimère (Lille, FRANCE)

19. listopadu 2008 v 10:00 | Arianus |  Simplyd4ark's Tour
Nový Tourdate! 29/11/08, La Chimère (Lille, FRANCE)!
Simplyd4rk ohlásil nové datum ve své tour! Vidět ho můžete v La Chimère (Lille, FRANCE), a to za pouhých 10 euro. Dále se můžete těšít na skupiny SYSTR; LYCOSIA; a 16 SINNERS.
Vstupenky si můžete rezervovat [ZDE]

Simplyd4rk's Graphic Design :: T-Shirts

14. listopadu 2008 v 18:00 | Arianus |  Tvorba
Ukázka tvorby grafické Simplyd4rka, a to triček, které navrhnul pro různé kapely.


Simplyd4rk's Myspace :: WWW.SIMPLYD4RK.COM/GRAPHICDESIGN

14. listopadu 2008 v 15:00 | Arianus |  Tvorba

Pokud potřebujete profesionálního grafického designera, fotografa, či ilustrátora...ZDE JSEM!!

Jsem grafický designer, ilustrátor a fotograf. Pro mne je to více než technický pojem, grafický design vnímám jako určitý přístup k univerzální značce, festivalu, kapele, či agentuře pracující v jakékoliv doméně. Chcete-li užít mých znalostí (učil jsem se totiž čtyři roky Vizuální komunikaci na Nantéské univerzitě ECV), mých znalostí v grafice a fotografii, kontaktujte mne se svých projektem vybudování Vaší kapely, Vašeho loga, či čehokoliv ostatního. (vytvořím Vám vizuální ztvárnění Vaší kapely, značky, website; Vašeho loga, letáků, plákátů, obalů na CD/DVD, MySpace a prezentace pro tisk...a nejenom to).

(Kotakt naleznete na této [WEBSITE] a na tomto [MYSPACE])
ukázku fotografického portfolia Simplyd4rka naleznete [ZDE]

Novinky okolo Simplyd4rkovo merchu

14. listopadu 2008 v 12:00 | Arianus |  Street Team News

Simplyd4rk představil svou kolenci merchandise triček s motivem své hudby.
Cena je 15 euro (cca. 375 kč) + poštovné (3 eura, cca. 90 Kč)
Objednávky můžete podávat individuálně, či hromadně přes Street Team (kdy budete mít levnější poštovné :) a nebo, počkat do nového roku, kdy Simplyd4rk's Street Team zorganizuje zájezd na náš idol do země galského kohouta - Francie.

Ps. první trička bude mít Simplyd4rk k dispozici přesně za 25 dní ^^

RockOne #47

14. listopadu 2008 v 10:00 | Arianus |  Simplyd4rk Live

----> (překlad)

Simplyd4rk's Myspace :: NOVÝ ZVUK PŘICHÁZÍ

13. listopadu 2008 v 18:00 | Arianus
Od srpna 2008, jak už víte, trénujeme s mým zombie live bubeníkem, SCREADem SEVENTH, na živá vystoupení. Zvuk co vytvářím, se velmi vyvinul, a je opět lepší než v době, kdy jsme začali vystupovat.
Včera jsem dělal zpětně na "In 3 seconds", já vždy přijdu na to, že tato píseň stále není hotová, myslím si, že finální mixáž je příliš mnoho 'skicovitá' (v náčrtech) :) Aktuální verze, zatím nepřístupná na internetu, byla opravdu vyapěchována! V týdnech, co přijdou, zapracuji na svém zvuku a nahraji své první album, zveřejním první dvě ukázky nových písní a vylepšené verze No Escape & in 3 Seconds :) Užijte si je! :)

Reedice Vampire Kiss EP

13. listopadu 2008 v 15:00 | Arianus |  Street Team News
I přes snahu musíme oznámit, že česká reedice Simplyd4rkovo CD 'Vampire Kiss EP' nebude a ani francouzská se neplánuje. Tedy, jak již bylo zmíněno v článku o srazu, neváhejte s objednávkami celé antologie Simplyd4rka, která bude narozdíl od plánovaného EP zdarma :-)

Simplyd4rk's Myspace :: LEVEL 8.274

13. listopadu 2008 v 12:00 | Arianus |  Simplyd4ark
FOCENÍ BYLO DOBRÉ

Nedělám elektro, ani industrial, už vůbec ne EMO, metal či cokoliv jiného. Má hudba je bastardská, ale co je pro mne důležité je, že je má; směs mezi různými a rozdílnými vlivy (to je to co bude poslouchatelné v dalších životech :D), která odráží city života uvnitř mé duše. Nestarám se o to že nebudu v každém časopise na Zemi, já se po tomhle teď neohlížím. Rock One (francouzský prestižní rockový magazín) zůstává se mnou v kontaktu a věří mi, proto s nimi mám dobré vztahy:
Jsou to dobří lidé, dynamičtí, motivovaní, a jejich časopis vypadá jako ten, kým jsem: mluví o rozdílních kapelách, o pár produktech hudebního průmyslu, ale též i o objevujících skupinách od Visual Kei k Hardcore, často pocházejících z Francie.
Nestarám se o to být virtuoz v skládání mých písní nebo v jejich mixáži, já nejsem ani zvukař, ani žádný Mozart a už vůbec tohle netvrdím. Jen evoluje je důležitá, být si vědom mých slabých stráne a užít je k budování sebe sama. Plány jako "Seru na vítězství" nejsou pro mne a já tohle nechávám těm, kteří o tomhle mluví hlavně (protože je to očivividné, že nedělají nic ve svých životech. Moudrost nechává odejít hlupáky a uznává úsilí a práci. Ztracené existence budou křičet pro nic a budou se na to snažit reagovat, to vím). nenávidím faninky co mi koukaj na prdel a ví, že ji nikdy nebudou mít; lidi, kteří o sobě, že jsou mými přáteli; ty, co mi říkají mým rodným jménem bez toho, aby o mně cokoliv věděli (to si myslím že je něco osobního, vyhraněného pro mé přátele a rodinu, a to dokonce i mí přátelé mi často říkají "Simply"); pokrytce s jejich velkými úsměvy prede mnou a pomluvami v mých zádech; domýšlivé lidi, kteří si myslí že jsou slavní a ohrazují se počtem návštěv jejich website (vzbuďte se lidi! Internet není skutečný život!); to, že mi kdosi řekl, že jsem hvězda, protože já jí nejsem, a nikdy se za ní považovat nebudu. Jsem člověk, tvořím, a to je cesta, jak se vyjádřit. Můj jediný cíl je vytvořit si svůj svět: hudební, grafický, propagační. To je celé :)

MÉ VĚČNÉ DÍKY

Nejsem naštvaný. Mimochodem jsou tu lidé, kterým bych rád poděkoval ještě jednou, protože bez nich bych se nikdy nemohl stát tím čí jsem; a já jsem si toho vědom: má rodina; mí vzácní, ale o to dražší přátelé, členové fanovského HQ, mí fanoušci (tak moc nových oproti těm starým ^o^), magazínu Rock One za víru, kterou do mne vkládá, a dělá vše pro to, aby mi dal větší prostor na jejich stránkách a hmmm...dietní kole, protože ona je sponzorem mých bezesných nocí :D

Simplyd4rk's Myspace :: Sláva není dobrý důvod pro tvorbu...

13. listopadu 2008 v 10:00 | Arianus |  Simplyd4ark
Přeložila Maakiii pro http://simplyd4rk-cz.blog.cz/.

V tomto světě hodně lidí hledá slávu skrze hudbu. Sláva. Vychoubavost. Úspěch. Peníze… Blá blá blá … Kydy.. Co je ta nejdůležitější věc, kterou by jsme si měli pamatovat? Slávu nebo důvod, který co někoho nutí tvořit? Rád bych vám tu pověděl něco víc o mé tvorbě, cílech, a snech.
Předem se omlouvám za masivní užívání slova "Já" v tomto příspěvku, ale já nejsem moc dobrý v angličtině ^^ (kecá p.a.)

PROČ TVOŘÍM?

Tato zdánlivě jednoduchá otázka patří ve skutečnosti k těm těžším. Ale můžu Vám odpovědět na otázky jako "Kdo jsi?" a podobně těžké otázky ^o^
předně si myslíš, že tvorba musí být v první řadě 'sobecká': Já netvořím cokoliv pro pobavení lidí. Tvořím, abych vyjádřil sám sebe, své bolesti, city, můj vztek na jisté věci a myšlenky, nestarám se o to, co si o tom lidi myslí. To není nic proti těm, kteří podporují mou hudbu, jen bych rád byl upřímný o mně a mé tvorbě. Druhým důvodem je to, že jsem si vytvořil svůj vlastní svět, Undead Rockstrial :) Chtěl jsem si vždy představovat všechna na monstra, úžasné, děsivé a fantastické světy atd.
To, že jsem grafik mi jen pomádá dát vizuální dimenzi tomuto světu :)

A CO TA PROPAGACE?

Oproti tomu, co si většina lidí myslí, já si nestanovil propagační postup, který by vedl ke slávě. Strávil jsem čtyři roky mého života na Škole vizuálních komunikací (druh vysoké školy) kde jsem se učil vizuálním konceptům reklamy (jako že mi nešli cílové skupiny xD), firemních log atd.
Na konci těchto čtyř let jsem vytvořil něco, co kombinovalo mé znalosti (= léta surfování na netu, má tvorba atd.) a to, co mne naučila škola...
Dobrá tedy, jistá cesta mne samého, obohacená čtyřmi lety studií...a jejich užití k otevření mého světa každému z Vás. :) Tedy, promoční postup, jenž jsem stvořil, byl zaměřen na lidský náhled:
Odpovídal jsem na většinu emailů, dal mnoho lidem, kteří mne podporují v tom co dělám (příklady: MP3ky a promo balíčky (které obsahují grafiku na trička, wallpapery, letáky atd.) v download sekci mého webu. Mimochodem, čím víc se stávám viditelným na internetu, tím více mohu pomoci skupinám, které potřebují podporu! :) Ale já doufám, že se nebudu živit svou uměleckou tvorbou. Raději bych si našel dobrou práci v oboru vizuální komunikace nebo grafiky; což by mne bavilo a pomáhalo provozovat mé umělecké projekty bez otázky 'Baví má hudba každého?...potřebuji totiž peníze :o !'
Ne, tohle není definitivně můj způsob myšlení :)

Hearthacker Boyfriend @ 01/11/08 Le Crockmore (Perpignam, FR)

12. listopadu 2008 v 18:00 | Arianus |  Videa
VIDEO BY VERDAMMNIS.COM, EDITED BY SIMPLYD4RK

Naleznete ho zde:


Simplyd4rk's Myspace :: Můj každodenní boj

12. listopadu 2008 v 12:00 | Arianus
NÁHROBNÍ KÁMEN

Ani Bůh, žádný Vykupitel nemůže vyléčist bolest mého srdce. Cesta, kterou kráčím je ta, kterou vyrývám svými zlomenými nehty do chladu kamene. Mé kroky nejsou jisté, ale dlouho mne již oni nevedou zpět, vše je dobré...
Pochyby, obavy, samota, to jsou mí nejbližší přátelé, ale já si již zvykl s tím žít...i když samota mne stále velmi tíží, trpím jí. Čím více je okolo mne lidí, tím více jsem osamělý. Vzácní jsou ti opravdoví přátelé; lidé, kteří tu byli předtím, a stále tu jsou. Předtím, než jsem se rozhodl povýšit můj svět grafiky a hudby...
Věci se mění, vyvíjí, vylepšují, jistým způsobem. Ale naučil jsem se i tu odvrácenou část. Cena za to je samota. Najít své místo na světě je to jediné, co musíme udělat. Nesním o tom být rokovou hvězdou, v žádném případě, vyjma toho, že naleznu duši, která by mne udělala kompletním, a zůstala tvůrčí po celou mou existenci.

ZÁVISTIVCI JSOU NIČÍM

Jedinou věcí, co nenávidím, je potřeba některých lidí pokoušet se srážet mé úsilí. Uznávám kritiku. Nenávidím ale urážky a další druhy takových věcí. Já se nevzdám, bojoval jsem již předtím několik let, s cukrovkou, co mám, s odmítnutím společností, jehož jsem byl obět ve svých mladických letech, a se skutečností, že jsem nikdy nebyl OK na to spolčit se jen s jedním druhem lidí. Hranice jsou od toho, aby byly porušovány. Nejsem ovce, otisknu své kroky kdekoliv, kde chci a můj svět je otevřený pro každého.

Sraz českých (nejenom :)) fanoušků Simplyd4rka! :)

12. listopadu 2008 v 10:00 | Arianus |  Street Team News
Kdy?? 6. 12. 08
Kde?? Olomouc, sraz na hl. vlakovém, příp. autobusovém nádraží....
V kolik?? V 11,00....

Proč byste měli dorazit??
1) poznáte nové lidi, a to nejenom od Simplyd4rka! Sraz je spojen se srazem fanoušků skupiny Cinema Bizarre.
2) budete moci získat CD s kompletní Simplydr4kovou diskografií (viz. dále)
3) budete se moci podílet na rozhodnutí Street Teamu o plánu přivést Simplyd4rka do klubových scén ČR!

A co víc? Asi nic, no prostě spoustu zábavy, povídání o našem idolu a šíleností...co víc si přát?

Ps. pro ty co by chtěli CD s kompletní diskografií, prosím, napište to zde do komentů pod tenhle článek, ať připravím a dovezu dostatek disků :)

Neumíráme!

11. listopadu 2008 v 9:49 | Arianus |  Street Team News
Zdravím všechny!
Jak jste si již jistě všimli, odumřeli jsme a znovu ožili. A nebojte se, neupadli jsme znovu do hiatu. Bohužel, mám teď toho dost a výhledově se to o moc nezlepší, přesto...přesto budu dělat pro Simplyd4rka a Vás vše, co mi zdraví a čas dovolí.
Čekejte novinky brzy, neboť se toho okolo Simply4rka děje mnoho, speciálně v těchto dnech!

mmch. do komentů pod tento článek můžete napsat, na jaký share server by jste si přáli uploadnout všechnu Simplyd4rku tvorbu (a to nejenom Vampire Kiss EP a novější, ale i tu, co tomuto zlomu předcházela!)

Simplyd4rk's Myspace :: Simplyd4rknetizujte svět!

2. listopadu 2008 v 18:00 | Arianus |  Street Team News

Umělec je ničím, pokud není svými fanoušky podporován. V mnoha případech, reklamní a marketingové agentury vnímají webuživatele jako tupé nakupující a ne jako aktéry promotérství. Proto se Simplyd4rk rozhodl na toto reagovat tím, že vytvoří svůj lidský promoční řetěz, založený na vzájemném sdílení mezi ním a fanoušky. Tedy nám všechny tímto zve k tomu, abychom šli objevovat jeho svět grafiky a hudby a stali se aktéry tohoto řetězu!
Stahujte jeho hudbu a promoční balíčky z jeho stránek!
(již brzy i zde na blogu v přímo přístupných downloadech stránek československého street teamu)
Staňte se členy jeho fanouškovského jádra a registrujte se na jeho fóru!
(francouzština se doporučuje, angličtina nutná:)

Kde dál naleznete informace o Simplydr4kovi?
Zkuste jeho [WEBSITE], [MYSPACE] či [BLOG]

JAK PODPOŘIT SVĚ UNDEAD ROCKSTRIALU?

  • Zveřejněte podpůrný článek na svém blogu! (příklady naleznete [ZDE])
  • Šiřte dál odkazy na jeho [WEBSITE], [MYSPACE] či [BLOG]
  • Šiřte jeho materiály skrze MSN či ICQ!
  • Přidejte si ho na MySpace!
Každý, kdo vytvoří podpůrný článek na svém blogu bude zmíněn na jeho blogu a jakmile bude jeho nové album vydané (cca. léto 2009), 50 lidí kteří napsali podpůrný článek a jsou zmíněni na jeho blogu, bude jím odměněno a navíc získají tričko či odznáček z mechu.

Video k písni "How Could I"

2. listopadu 2008 v 12:00 | Arianus |  Videa


Simplyd4rk's Graphic Design

2. listopadu 2008 v 10:00 | Arianus
Všechny, které by to zajímalo, Simplyd4rk má i "jinou" stránku své tvorby, a to grafiku. Pokud tedy máte zájem a peníze na to si objednat nějakou práci od něj, vesele mu pište. A my ostatní se hold jen pokocháme jeho uměním tvorby...


Text písně "In 3 seconds"

1. listopadu 2008 v 18:00 | Arianus |  Diskografie
Beware of me
I drew out my quill, I'm ready to use it
Beware of me
I drew dark lines on paper, count until 3
Beware of me
I drew out my quill, I'm ready to use it
Beware of me
Cause in 3 seconds, I'll burn you down

1,2,3

My words are more agressive than your stupid failed attempts
You're playing on a battleground made for children
I don't care what you're saying about me
Cuz I've nothing to prove, I've been fighting for so many years
You even can't imagine what I've known in the past
Fake profiles are cheap materials compared to that
You want to make fun of my hair ?
Do you think it's hurting me ?
You have way too much trust in yourself !!

Text písně "Vampire Kiss"

1. listopadu 2008 v 12:00 | Arianus |  Diskografie
Love me like you could hate me
Take my skin under your lips
Drink my blood slowly
Let me vampirize you

I drown my fangs under your flesh
Explore your body inside
With my tongue I eviscerate your naked mind
And sated, embrace your fallen heart

I whisper to your ears words of another age
In a language you don't understand
They seem to be the prettiest adage
But are only seduction and divine poison

My vampire kiss

Love me like you could hate me
Let my hand lies on your hips
Drink my blood sweetie
Let me vampirize you

My soul is a solitary grave
Without you only the cold stays inside
You're the only one able to save
Me from this pain I had to hide

I spread my wings above your head
And around us now there's nothing except light
Feeling my fingertips caressing your veins
And breathe into your arms

My vampire kiss

Text písně "No Escape"

1. listopadu 2008 v 10:00 | Arianus |  Diskografie
The night for landscape, a stroke of fate
That turned me into an undead

No way to sedate, this hunger yet
I can't fight against it, there's no way to sate it

You're right to disquiet
You're the next I'll infect
I don't care about your arguments
There's no way to escape
Oh cry, shout, I'll eat you alive
Nothing will save you from my attack.