RockOne #47

14. listopadu 2008 v 10:00 | Arianus |  Simplyd4rk Live

----> (překlad)


V rychlosti, Simplyd4rk si získal aktivní a loajální publikum. Jeho osobní hudba a jeho výstřední styl jistě něco vyjadřují, za oponou jeho příběhu života. S námi si zahrál hru, která měla zanalizovat tento styl z některých jeho náčrtků.
Jako mnoho lidí vyvíjejích se z metalu a dalších podobných hudebních stylů, Simplyd4rk začal nosit jen černé oblečení.
"Poté jsem začal nosit i věci s pruhy, barevné cyber-like věci, i když připouštím, že jsem nikdy například nedal své zničené džíny do odpadků, nosil jsem pak nějaké barevné pruhované návleky pod nimi," a pokračuje: "V nemnoha případech nosím rád trika s grafikou kostry nebo trička s motivy kapel jako 'Misfits' či 'Kamran' (francouzké hard-metalové kapely z oblasti "Aix-en-Provence"). Kalhoty nosím buď džíny s rock-style obuví, či mé cyber-dog volňáky s skate botkami. Mám rád bílé oblečení a jsem rád, že chodím kompletně oblékaný v této barvě s černobíle pruhovanými potítky."
A jestli nepovažuje za nezbytné si vyhrazovat čas na dělání si svých vlasů stejně jako je má na stage, rozhodně si užívá, když si je udělá, společně s stylovým oblečením, na různé party a vystoupení. Jako s jeho účesem, jeho ošacení, které si zvolil. je převedení jeho náčrtků, co kreslí, do reálného života, čímž dosáhl 'osobního, rozličného a homogenního' stylu. Pár značek co nosí: Ironfist bundu, Cyber Dog "old generation" kalhoty, a džíny Levis 501.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama