Simplyd4rk's Myspace :: LEVEL 8.274

13. listopadu 2008 v 12:00 | Arianus |  Simplyd4ark
FOCENÍ BYLO DOBRÉ

Nedělám elektro, ani industrial, už vůbec ne EMO, metal či cokoliv jiného. Má hudba je bastardská, ale co je pro mne důležité je, že je má; směs mezi různými a rozdílnými vlivy (to je to co bude poslouchatelné v dalších životech :D), která odráží city života uvnitř mé duše. Nestarám se o to že nebudu v každém časopise na Zemi, já se po tomhle teď neohlížím. Rock One (francouzský prestižní rockový magazín) zůstává se mnou v kontaktu a věří mi, proto s nimi mám dobré vztahy:
Jsou to dobří lidé, dynamičtí, motivovaní, a jejich časopis vypadá jako ten, kým jsem: mluví o rozdílních kapelách, o pár produktech hudebního průmyslu, ale též i o objevujících skupinách od Visual Kei k Hardcore, často pocházejících z Francie.
Nestarám se o to být virtuoz v skládání mých písní nebo v jejich mixáži, já nejsem ani zvukař, ani žádný Mozart a už vůbec tohle netvrdím. Jen evoluje je důležitá, být si vědom mých slabých stráne a užít je k budování sebe sama. Plány jako "Seru na vítězství" nejsou pro mne a já tohle nechávám těm, kteří o tomhle mluví hlavně (protože je to očivividné, že nedělají nic ve svých životech. Moudrost nechává odejít hlupáky a uznává úsilí a práci. Ztracené existence budou křičet pro nic a budou se na to snažit reagovat, to vím). nenávidím faninky co mi koukaj na prdel a ví, že ji nikdy nebudou mít; lidi, kteří o sobě, že jsou mými přáteli; ty, co mi říkají mým rodným jménem bez toho, aby o mně cokoliv věděli (to si myslím že je něco osobního, vyhraněného pro mé přátele a rodinu, a to dokonce i mí přátelé mi často říkají "Simply"); pokrytce s jejich velkými úsměvy prede mnou a pomluvami v mých zádech; domýšlivé lidi, kteří si myslí že jsou slavní a ohrazují se počtem návštěv jejich website (vzbuďte se lidi! Internet není skutečný život!); to, že mi kdosi řekl, že jsem hvězda, protože já jí nejsem, a nikdy se za ní považovat nebudu. Jsem člověk, tvořím, a to je cesta, jak se vyjádřit. Můj jediný cíl je vytvořit si svůj svět: hudební, grafický, propagační. To je celé :)

MÉ VĚČNÉ DÍKY

Nejsem naštvaný. Mimochodem jsou tu lidé, kterým bych rád poděkoval ještě jednou, protože bez nich bych se nikdy nemohl stát tím čí jsem; a já jsem si toho vědom: má rodina; mí vzácní, ale o to dražší přátelé, členové fanovského HQ, mí fanoušci (tak moc nových oproti těm starým ^o^), magazínu Rock One za víru, kterou do mne vkládá, a dělá vše pro to, aby mi dal větší prostor na jejich stránkách a hmmm...dietní kole, protože ona je sponzorem mých bezesných nocí :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama