Simplyd4ark

Simplyd4rk's Myspace :: LEVEL 8.274

13. listopadu 2008 v 12:00 | Arianus
FOCENÍ BYLO DOBRÉ

Nedělám elektro, ani industrial, už vůbec ne EMO, metal či cokoliv jiného. Má hudba je bastardská, ale co je pro mne důležité je, že je má; směs mezi různými a rozdílnými vlivy (to je to co bude poslouchatelné v dalších životech :D), která odráží city života uvnitř mé duše. Nestarám se o to že nebudu v každém časopise na Zemi, já se po tomhle teď neohlížím. Rock One (francouzský prestižní rockový magazín) zůstává se mnou v kontaktu a věří mi, proto s nimi mám dobré vztahy:
Jsou to dobří lidé, dynamičtí, motivovaní, a jejich časopis vypadá jako ten, kým jsem: mluví o rozdílních kapelách, o pár produktech hudebního průmyslu, ale též i o objevujících skupinách od Visual Kei k Hardcore, často pocházejících z Francie.
Nestarám se o to být virtuoz v skládání mých písní nebo v jejich mixáži, já nejsem ani zvukař, ani žádný Mozart a už vůbec tohle netvrdím. Jen evoluje je důležitá, být si vědom mých slabých stráne a užít je k budování sebe sama. Plány jako "Seru na vítězství" nejsou pro mne a já tohle nechávám těm, kteří o tomhle mluví hlavně (protože je to očivividné, že nedělají nic ve svých životech. Moudrost nechává odejít hlupáky a uznává úsilí a práci. Ztracené existence budou křičet pro nic a budou se na to snažit reagovat, to vím). nenávidím faninky co mi koukaj na prdel a ví, že ji nikdy nebudou mít; lidi, kteří o sobě, že jsou mými přáteli; ty, co mi říkají mým rodným jménem bez toho, aby o mně cokoliv věděli (to si myslím že je něco osobního, vyhraněného pro mé přátele a rodinu, a to dokonce i mí přátelé mi často říkají "Simply"); pokrytce s jejich velkými úsměvy prede mnou a pomluvami v mých zádech; domýšlivé lidi, kteří si myslí že jsou slavní a ohrazují se počtem návštěv jejich website (vzbuďte se lidi! Internet není skutečný život!); to, že mi kdosi řekl, že jsem hvězda, protože já jí nejsem, a nikdy se za ní považovat nebudu. Jsem člověk, tvořím, a to je cesta, jak se vyjádřit. Můj jediný cíl je vytvořit si svůj svět: hudební, grafický, propagační. To je celé :)

MÉ VĚČNÉ DÍKY

Nejsem naštvaný. Mimochodem jsou tu lidé, kterým bych rád poděkoval ještě jednou, protože bez nich bych se nikdy nemohl stát tím čí jsem; a já jsem si toho vědom: má rodina; mí vzácní, ale o to dražší přátelé, členové fanovského HQ, mí fanoušci (tak moc nových oproti těm starým ^o^), magazínu Rock One za víru, kterou do mne vkládá, a dělá vše pro to, aby mi dal větší prostor na jejich stránkách a hmmm...dietní kole, protože ona je sponzorem mých bezesných nocí :D

Simplyd4rk's Myspace :: Sláva není dobrý důvod pro tvorbu...

13. listopadu 2008 v 10:00 | Arianus
Přeložila Maakiii pro http://simplyd4rk-cz.blog.cz/.

V tomto světě hodně lidí hledá slávu skrze hudbu. Sláva. Vychoubavost. Úspěch. Peníze… Blá blá blá … Kydy.. Co je ta nejdůležitější věc, kterou by jsme si měli pamatovat? Slávu nebo důvod, který co někoho nutí tvořit? Rád bych vám tu pověděl něco víc o mé tvorbě, cílech, a snech.
Předem se omlouvám za masivní užívání slova "Já" v tomto příspěvku, ale já nejsem moc dobrý v angličtině ^^ (kecá p.a.)

PROČ TVOŘÍM?

Tato zdánlivě jednoduchá otázka patří ve skutečnosti k těm těžším. Ale můžu Vám odpovědět na otázky jako "Kdo jsi?" a podobně těžké otázky ^o^
předně si myslíš, že tvorba musí být v první řadě 'sobecká': Já netvořím cokoliv pro pobavení lidí. Tvořím, abych vyjádřil sám sebe, své bolesti, city, můj vztek na jisté věci a myšlenky, nestarám se o to, co si o tom lidi myslí. To není nic proti těm, kteří podporují mou hudbu, jen bych rád byl upřímný o mně a mé tvorbě. Druhým důvodem je to, že jsem si vytvořil svůj vlastní svět, Undead Rockstrial :) Chtěl jsem si vždy představovat všechna na monstra, úžasné, děsivé a fantastické světy atd.
To, že jsem grafik mi jen pomádá dát vizuální dimenzi tomuto světu :)

A CO TA PROPAGACE?

Oproti tomu, co si většina lidí myslí, já si nestanovil propagační postup, který by vedl ke slávě. Strávil jsem čtyři roky mého života na Škole vizuálních komunikací (druh vysoké školy) kde jsem se učil vizuálním konceptům reklamy (jako že mi nešli cílové skupiny xD), firemních log atd.
Na konci těchto čtyř let jsem vytvořil něco, co kombinovalo mé znalosti (= léta surfování na netu, má tvorba atd.) a to, co mne naučila škola...
Dobrá tedy, jistá cesta mne samého, obohacená čtyřmi lety studií...a jejich užití k otevření mého světa každému z Vás. :) Tedy, promoční postup, jenž jsem stvořil, byl zaměřen na lidský náhled:
Odpovídal jsem na většinu emailů, dal mnoho lidem, kteří mne podporují v tom co dělám (příklady: MP3ky a promo balíčky (které obsahují grafiku na trička, wallpapery, letáky atd.) v download sekci mého webu. Mimochodem, čím víc se stávám viditelným na internetu, tím více mohu pomoci skupinám, které potřebují podporu! :) Ale já doufám, že se nebudu živit svou uměleckou tvorbou. Raději bych si našel dobrou práci v oboru vizuální komunikace nebo grafiky; což by mne bavilo a pomáhalo provozovat mé umělecké projekty bez otázky 'Baví má hudba každého?...potřebuji totiž peníze :o !'
Ne, tohle není definitivně můj způsob myšlení :)

[~La musique~] (8.4.2008)

13. května 2008 v 23:29 | Arianus
Přeložil Arianus pro http://simplyd4rk-cz.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem!
[ Má hudba ]
Zápis z Simplyd4rkovo blogu ze dne 8.4.2008
http://simplyd4rk.skyrock.com
----> celý článek

Simplyd4rk's v RockOne #42

15. dubna 2008 v 14:38 | Arianus
Francie se Simplyd4rknetizuje! Prestižní francouzký rockový magazín Rock One ve svém 42. čísle přináší malé představení Simplyd4rka a jeho tvorby...
"Il se nomme Simplyd4rk. Il a baptisé sa musique Undead Rockstrial. Il est fou furieux de créatures trash et kawaii. Vous l'aimez déjà ? Alors rejoignez-nous dans le secteur des Fans Headquarters. Vampire Kiss sera votre hymne ! Tu kiffes : the birthday massacre, Dir en Grey, et Marilyn Manson > simplyd4rk.com et myspace.com/simplyd4rk"
----> celý článek (překlad:)

Simplyd4rk's Bio

15. dubna 2008 v 13:00 | Arianus
Simplyd4rk, umělec, zpěvák, klávesák a alternativista.
Žije a studuje v Nantes. Je šťastně zadaný.
Studuje ECV v Nantes (Škola vizuální komunikace /reklama/). Žije svým "způsobem života", svou hudbou (kterou tvoří vlastní styl - Undead Rockstrial), vydal jedno CD - Vampire Kiss EP.

Mezi jeho oblíbené činnosti patří fotografování (a že mu to jde, že); grafika, psaní a hudba. A World of Warcraft & Guild Wars (kde ho můžete denně mezi 19:30-20:00 potkat na oficiálním serveru, má nick Simply Drk)

Pokud si s nimi chcete pohovořit, nebo se dozvědět něco o jejich běžném životě, můžete se podívat na jejich myspace, stránky či blog:
Myspace (anglicky): http://myspace.com/simplyd4rk
Website (francouzky&anglicky): http://www.simplyd4rk.com/
 
 

Reklama